Ostatnia aktualizacja strony 15.01.2018r.

 

              

 

 

Lamia to cudowna kotka, kochająca, chętnie związuje się z ludźmi.  Wspaniała towarzyszka do zabawy z dziećmi czy dorosłymi. Obowiązkowo wyśpi się w twoim łóżku, zatroszczy się o  czystość głowy i stóp oraz fryzurę... Bardzo mądra, cwana i inteligentna. Jak czegoś chce zrobi wszystko, żeby wymyślić jak osiągnąć cel. Z łatwością dociera do zakamarków ludzkich serc. Ludzkich... nie kocich...  Jest bardzo dominująca pomimo swojego młodego wieku i bardzo brutalnie okazuje swoją wyższość nad wszystkimi zwierzęcymi domownikami. Denerwuje ją każde zwierzę, które chce się razem z nią pobawić czy podejść do miski z jedzeniem. Biedne wszystkie koty w naszym domu...

Bardzo chciałam ja zostawić w hodowli, ale z czasem coraz bardziej widzę jak zaburza harmonię w stadzie a inne koty powodują u niej rosnący stres. Szukam dla niej kochającego domu bez innych zwierząt towarzyszących. Szukam ludzi szukających sobie przyjaciela i będą chcieli cieszyć się bliskością tak oddanego kota jakim jest Lamia.

*******************

 

Z duma prezentuję nową gwiazdę naszej hodowli. Dziękuję Natalyii za zaufanie i powierzenie nam takiego skarbu. Z miejsca zdobył nasze serca swoim gadatliwym i słodkim charakterem i ciągłym tuptaniem.

*******************

 Mamy nowe kocięta, ogniste chłopaki zapraszają do swoich galerii

*******************

 

 Jestem taka dumna że aż brak mi słów z wzruszenia

***********************

poszerzyliśmy ofertę  Kocich Mebli

*********************

 

Zapraszam na mój profil na Facebook gdzie można znaleźć  zawsze najświeższe

 informacje o naszych kotach i wydarzeniach w hodowli

 

**********************